O nas

akint

Zasady mają znaczenie.

Międzynarodowa marka Akint wyznacza nową jakość. Podnosimy poprzeczkę, aby inni musieli się zmieniać, nieustannie rozwijać.

Oferujemy usługi, które są niezawodne, a to co nas wyróżnia to zintegrowanie usług w naszym autorskim modelu biznesowym.

Kodeks wartości.

Sprawiamy, że możesz poczuć się bezpiecznie wszędzie tam, gdzie przebywasz. Jesteśmy zawsze wtedy, gdy nas potrzebujesz. Działamy dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich.

Powstaliśmy w 2009 roku i od tego czasu nieprzerwanie świadczymy kompleksowe usługi dla portfela nieruchomości. Nasz wielobranżowy zespół ekspertów pomaga właścicielom, zarządcom i administratorom nieruchomości dbać o ich nienaganny stan techniczny. Wykonujemy fachowe przeglądy, audyty i ekspertyzy techniczne, a także przeglądy gazowe i kominiarskie. Wśród naszych usług odnajdziesz nadzory budowlane i obsługę inwestycji, szczegółowe pomiary elektryczne, ocenę efektywności energetycznej i termowizję, projektowanie wielobranżowe i inwestycyjne oraz kosztorysowanie. Każda wykonana przez nas usługa zakończona jest sporządzeniem kompletnej dokumentacji. Możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo. Świadczmy również usługi kompleksowych przeglądów HVAC, klimatyzacji  oraz pozostałych systemów budynkowych.

akint
Back to Top