Ikona

Przeglądy Kominiarskie

Wykonujemy profesjonalne przeglądy kominiarskie, do przeprowadzenia których zgodnie z artykułem 62. ustawy Prawo budowlane zobowiązani są właściciele nieruchomości. Jako firma z ogromnym doświadczeniem i wiedzą w zakresie bezpieczeństwa oferujemy najwyższy standard usług i gwarantujemy prawidłowość wszystkich przeprowadzonych kontroli.

Kominiarz – profesjonalny przegląd instalacji w Warszawie i nie tylko

Przeglądy kominiarskie polegają na przeprowadzeniu badania technicznego przewodów kominowych, zarówno dymowych oraz spalinowych, jak i wentylacyjnych. Kontroli zostaje poddana drożność i bieg kanałów, a także ich szczelność oraz miejsca wylotów (ujścia) komina. Zgodnie z treścią artykułu 62. ustawy Prawo budowlane, kontrole okresowe budynków http://akint.pl/przeglady-budowlane/ pod kątem prawidłowości działania instalacji kominowej powinny być w czasie ich użytkowania przeprowadzane przez ich właściciela lub zarządcę co najmniej raz w roku.
Wykwalifikowany kominiarz w ramach przeprowadzanego

Wykwalifikowany kominiarz w ramach przeprowadzanego przez nas przeglądy wykonuje:

Badanie drożności przewodów wentylacji grawitacyjnej, przewodów spalinowych i dymowych.
Profesjonalne inwentaryzacje przewodów kominowych.

Gwarantujemy najwyższy standard usług. Nasze przeglądy kominiarskie przeprowadzane są skrupulatnie i sprawnie. Oferujemy możliwość realizacji usługi w dogodnym dla Państwa terminie, jesteśmy elastyczni i terminowi. Serdecznie zapraszamy do współpracy, także w zakresie przeglądów technicznych budynków i innych usług z naszej oferty.

Najwyższej jakości usługi potwierdzone jedynym na świecie kodeksem wartości.
Witamy w świecie niepodważalnych zasad.