Przegląd budowlany - Warszawa i okolice

Wykonywanie okresowych przeglądów budowlanych to obowiązek nałożony przez Prawo budowlane na każdego zarządcę budynku oddanego do użytku. Sprawdzanie stanu technicznego powinno odbywać się co najmniej raz w roku. Celem działania jest wnikliwa kontrola wszystkich elementów budynku i instalacji narażonych na niekorzystny, niszczący wpływ czynników zewnętrznych, które mogą stać się zagrożeniem zdrowia lub życia użytkowników, środowiska lub konstrukcji budynku.

Okresowe kontrole budynków – Akint

Firma Akint, na zlecenie właścicieli lub zarządców budynków, wykonuje okresowe przeglądy budowlane, zgodne z zapisami znowelizowanej ustawy Prawa budowlanego z 2016 roku. Wnikliwie sprawdzamy zarówno sprawność techniczną całego obiektu, jak i jego zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi, między innymi niskimi temperaturami, śniegiem, itd. Podejmujemy się wszelkich, obowiązkowych kontroli okresowych, w tym również przeglądów gazowych podczas których sprawdzamy instalacje w piwnicach, piony i poziomy gazowe, dostępy do zaworów i kurków, szczelność połączeń, poziom stężenia gazu w sąsiedztwie gazomierzy, itp. Ponadto, wśród naszych działań znajdują się również wszelkie przeglądy roczne, różnego rodzaju przeglądy techniczne, przeglądy dachów oraz wiele więcej. Oferujemy również specjalistyczne przeglądy elektryczne

Pragniemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę, dlatego nasza oferta obejmuje również przeglądy kominiarskie. Ich przeprowadzanie powinno odbywać się CO NAJMNIEJ raz w roku. Wśród naszych pracowników znajdują się doświadczeni kominiarze, którzy sprawdzą działanie przewodów kominowych, dymowych, wentylacyjnych oraz spalinowych. Nasi pracownicy to osoby z olbrzymią wiedzą oraz doświadczeniem, posiadające wymagane uprawnienia w danej specjalności.

Back to Top