Projektowanie architektoniczne

Architektura jest nieodłączną częścią życia każdego z nas, obcujemy z nią każdego dnia, w pracy, w czasie wolnym czy w podróży. Zespół naszych inżynierów oraz projektantów tworzy architekturę z pasją w sposób innowacyjny i bezkompromisowy, wyznając trzy podstawowe zasady: użyteczność trwałość i piękno. Każdy etap prowadzenia inwestycji poprzedza dogłębna analiza potrzeb klienta, gdyż stawiamy na indywidualne podejście w każdym zakresie opracowania. Wybór naszej firmy to gwarancja terminowego, w pełni profesjonalnego wykonania zleconych prac we współpracy z energicznymi specjalistami, którzy nie boją się wyzwań oraz gwarantują kompleksowe doradztwo branżowe w każdym zakresie związanym z procesem projektowym.

akint
  • projekty konstrukcji
  • projekty elewacji
  • kompleksowe projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze
  • obsługa branżowa
  • aranżacje wnętrz i powierzchni biurowych
  • wizualizacje komputerowe
  • przebudowy wynikające z ekspertyz technicznych

Trudno sobie wyobrazić udaną inwestycję budowlaną bez dobrego projektu. Za niego odpowiedzialny jest właśnie architekt bądź zespół architektów. Oczywiście projektowanie architektoniczne podlega pewnych ograniczeniom: czasem przygotowywany projekt jest częścią większej strategii działania, do której musi być dostosowany. Projektant musi też uwzględnić ograniczone możliwości miejsca lub obiektu, którego dotyczył będzie dany projekt. Musi on być zgodny z obowiązującymi normami i przepisami prawa.

Atutem naszych architektów przygotowujących projekty całych budynków, elewacji czy aranżacji wnętrz jest specjalistyczna wiedza i doświadczenie wsparte przez świeże, nowoczesne spojrzenie na architekturę. W naszej pracy wspomagamy się nowoczesnymi technologiami i oprogramowaniem do projektowania, ale wciąż to czynnik ludzki jest tu najważniejszy: to w naszych głowach rodzą się nietuzinkowe pomysły, które później przekuwamy w projekty. W zobrazowaniu naszych pomysłów na budynki czy wnętrza pomagają również wizualizacje komputerowe.

Przy projektowaniu pamiętamy o takich cechach wznoszonych konstrukcji i ich elementów jak bezpieczeństwo, funkcjonalność, estetyka. Przywiązujemy dużą wagę do każdego zaprojektowanego detalu, gdyż często szczegóły decydują o tym, że projekt jest udany. Satysfakcja naszych klientów i przykłady dotychczas zrealizowanych projektów utwierdzają nas w przekonaniu, że dobrze wykonujemy naszą pracę i warto starać się jeszcze bardziej, by nasze projekty były jeszcze lepsze.

Back to Top