Ikona

Kosztorysowanie budowlane

Wykonujemy profesjonalne kosztorysy inwestycji budowlanych oraz drobnych remontów. Wykonywane przez nas kosztorysowanie budowlane charakteryzuje się najwyższą dokładnością i kompleksowością. Jesteśmy elastyczni i terminowi, dzięki czemu możemy w pełni dostosować się do potrzeb klienta. Jako eksperci w zakresie nieruchomości i zagadnień budowlanych oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Kompleksowe kosztorysowanie

Odpowiednio przygotowany kosztorys to podstawa projektu budowlanego. Dzięki niemu jesteśmy w stanie przewidzieć koszty, jakie będziemy musieli ponieść w przyszłości, a także otrzymamy niezbędny dokument potrzebny w przypadku starania się o kredyt na inwestycję. Dokument, poza podsumowaniem kosztów, powinien także zawierać przebieg prac w kolejności, w jakiej zostaną wykonane, a także uwzględniać szczegółowy opis zawierający specyfikację techniczną.

Firma Akint oferuje kompleksowe kosztorysowanie budowlane w Warszawie i na terenie całego kraju. Świadczone przez nas usługi obejmują:
• kompleksowe kosztorysy inwestorskie,
• kosztorysy zaplanowanych remontów,
• przygotowanie dokumentacji przebiegu prac.

Wykonujemy też inwentaryzacje budowlane oraz przeglądy roczne i pięcioletnie budynków. Zapewniajmy skrupulatne wykonanie wszystkich powierzonych nam zadań.

Zapraszamy do współpracy!

Najwyższej jakości usługi potwierdzone jedynym na świecie kodeksem wartości.
Witamy w świecie niepodważalnych zasad.