Kim jesteśmy?

Zasady mają znaczenie.

Akint to międzynarodowa marka oferująca profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa i ekspertyz technicznych nieruchomości. Dzięki kadrze doświadczonych inżynierów gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych prac oraz ich szeroki zakres. Z naszych usług korzystają administratorzy i zarządcy nieruchomości, przedsiębiorstwa, organizacje oraz klienci indywidualni w całym kraju, a także poza jego granicami.

Nowoczesny, zintegrowany model biznesowy, na którym oparte jest działanie naszej firmy, doskonale sprawdza się w praktyce. Sukcesywnie rośnie grono klientów zadowolonych z naszej pracy i jej efektów. Każde nowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem, któremu staramy się podołać w stu procentach. Jakość naszych usług oraz rzetelność i terminowość są gwarancją satysfakcji tych, dla których pracujemy. Nasza działalność oparta jest na ważnych dla nas wartościach: inicjatywie, partnerstwie, uczciwości.

Przyszłość naszej firmy widzimy w dalszym dynamicznym rozwoju z wykorzystaniem nowoczesnych technologii takich jak modelowanie 3D czy druk 3D. Dążymy też do tego, by zapewnić kompleksową obsługę na jak najwyższym poziomie naszym klientom z branży nieruchomości oraz budowlanej, w tym profesjonalne usługi projektowe, inżynierskie, serwisowe związane z budynkami.

Wierzymy, że Akint jest w stanie sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów, również tych, którzy dopiero rozpoczną z nami współpracę. Wierzymy również, że przyszłość należy do nas i uda nam zdeklasować konkurencję, oferując coraz lepsze i coraz bardziej kompleksowe usługi. Jesteśmy dumni, że możemy działać i być konkurencyjni na globalnym rynku.

Potwierdzeniem naszych dotychczasowych sukcesów mogą być poniższe liczby: mamy na swoim koncie niemal 10 tysięcy zrealizowanych zleceń oraz 2760 klientów na całym świecie. To imponujące statystyki i cały czas pracujemy nad tym, by były jeszcze lepsze. Odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą – z naszego biura w Warszawie jesteśmy w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty podzielonej na 4 segmenty: Akint Services, Akint Engineering, Akint Archi oraz Akint Design. Na naszej stronie znajdą Państwo również informacje o członkach naszego zespołu oraz portfolio dotychczasowych klientów naszej firmy.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą oraz uzyskaniem dodatkowych informacji na temat zakresu świadczonych usług.

Back to Top