Akint Design

Projektowanie 3d - tworzenie modeli i makiet

Oferujemy wykonywanie makiet w każdej skali z użyciem najnowszych technologii oraz sposobów tradycyjnych. Prowadzimy obsługę na każdym etapie tworzenia projektu: od wymodelowania całości w wersji cyfrowej po gotowy produkt. Precyzja i dokładność wykonania modelu gwarantuje użycie technologii druku 3D, która z pełną dokładnością odwzorowuje nawet najmniejsze detale. Zapewniamy pełną gamie materiałów używanych do wydruku oraz szeroką paletę kolorystyczną, dzięki czemu jesteśmy w stanie tchnąć życie w każdą makietę.

akint
  • modelowanie 3D
  • profesjonalny wydruk 3D
  • tworzenie makiet budynków oraz przestrzeni urbanistycznych

Modelowanie 3D, czyli tworzenie i modyfikacja obiektów w 3 wymiarach na monitorze komputera bardzo ułatwia pracę architektom, a jej efekty stają się lepiej widoczne jeszcze przed realizacją projektu. Przekroje 3D dają możliwość obejrzenia projektu również od środka. Nowoczesne programy służące do modelowania 3D to intuicyjne i funkcjonalne narzędzia projektowania gwarantujące oszczędność czasu oraz lepszą organizację pracy: program zajmuje się m.in. żmudnymi obliczeniami i gromadzeniem danych oraz pomaga przy doborze materiałów do danego projektu.

Wpływ nowoczesnych technologii na naszą pracę uwidacznia się również w korzystaniu z druku 3D. Pozwala on na doskonałe zwizualizowanie nawet rozbudowanych i bardzo skomplikowanych projektów. Wydruk w postaci modeli 3D jest szybszą i łatwiejszą alternatywą od przygotowania np. makiety budynku czy innego obiektu. Tego rodzaju wydruki świetnie sprawdzają się zwłaszcza w przypadku nietypowych kształtów czy złożonych brył, których wygląd i właściwości byłyby trudne do odwzorowania na makiecie. Technologia profesjonalnego druku 3D zdobywa dziś coraz większą popularność w wielu dziedzinach życia – i architektura jest na pewno jedną z nich.

Czasami charakter przygotowywanych projektów wymaga stworzenia makiety – mogą być na niej uwzględnione pojedyncze projekty bądź większe przestrzenie np. osiedla. Przy przygotowywaniu makiety można korzystać z elementów uzyskanych w technologii druku 3D, dzięki czemu modele obiektów są dokładniejsze i lepiej oddają zamierzenia projektanta.

Wizualizacje 3D

Wiedza z zakresu projektowania architektonicznego sprawia, że dobrze rozumiemy przestrzeń i potrafimy trafnie zrealizować wizje naszych klientów. Do wszystkich powierzonych nam zadań podchodzimy profesjonalnie, zwracając szczególną uwagę nie tylko na precyzyjne odwzorowanie przestrzeni, ale także na artystyczny i wizualny wymiar realizowanych projektów. Nasze wizualizacje to fotorealistyczna jakość oraz optymalny poziom estetyki.
akint

Projekty i aranżacje wnętrz

Korzystając z posiadanej wiedzy oraz bazując na kreatywności tworzymy wyjątkowe projekty wnętrz. Unikalny charakter wynika z rzetelnej współpracy z klientem na każdym etapie projektu, każdą aranżację tworzymy w oparciu o indywidualne ustalenia z inwestorem w taki sposób, aby efekt końcowy był dostosowany do indywidualnych potrzeb. Aranżacja wnętrz to element codziennego życia człowieka, dlatego też skrupulatnie planujemy układ przestrzenny uwzględniając przeznaczenie obiektu. Oferujemy projektowanie i aranżację wnętrz mieszkalnych od stanu surowego po wykończenie pod klucz.

  • projekty wnętrz – kuchni, łazienek
  • aranżacja wnętrz biurowych
akint

Projekty domów jednorodzinnych

Nasze projekty wyróżniają się indywidualnym i nowatorskim podejściem, który łączy w sobie funkcjonalne rozwiązania wraz z atrakcyjnym wyglądem. Nasze projekty domów reprezentują różne style – nowoczesny, tradycyjny czy choćby parterowy. Każdy projekt to dla nas wyzwanie. Staramy się mu sprostać szukając indywidualnych rozwiązań, aby nasz klient mógł zamieszkać w domu jaki sobie wymarzył.

akint

Projekty mebli

Projektujemy meble do domów. Tworzenie elementów wyposażenia łączy w sobie funkcję estetyczną i użytkową. Meble nie służą wyłącznie do tego, by się im przyglądać i podziwiać, mają być również funkcjonalne. Większość z nich pochodzi ze sklepów sieciowych, przez co wiele osób zapomina o ich indywidualnym charakterze. We współczesnym świecie każdy projekt jest możliwy do wykonania, jedyną barierą jest ludzka wyobraźnia. Dobieramy meble z wyczuciem i odpowiednią starannością, każdy projekt traktujemy indywidualnie, tak aby nasze meble idealnie wpasowywały się w istniejące wnętrze, jednocześnie podkreślając swój niepowtarzalny klimat.

akint
Back to Top