Ikona

Przeglądy Budowlane

Wykonujemy profesjonalne przeglądy budowlane

Czy wiedziałeś, że…

Przeglądy okresowe budynków powinno wykonywać się co rok i co 5 lat. Posiadamy duże doświadczenie i wielu zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Co należy do naszych zadań?

Przeglądy roczne i 5-letnie

Wykonujemy przeglądy budowlane, nad którymi pieczę trzymają najlepsi inżynierzy. Dla zachowania jak największego bezpieczeństwa domowników należy co roku sprawdzać:

– Elewację, dach, mury, konstrukcję i wszystkie elementy budynku oraz budowli, które są narażone na działania czynników atmosferycznych
– Szczelność instalacji gazowych
– Przewody kominowe, wentylację grawitacyjną oraz wentylację mechaniczną
– Instalację i urządzenia służące ochronie środowiska

Przeglądy 5-letnie pozwalają sprawdzić stan techniczny budynku. Obejmuje on:
– Sprawdzenie stanu elementów konstrukcyjnych domu
– Sprawdzanie estetyki budynku i otoczenia
– Stan instalacji energetycznej i piorunochronnej

W przypadku posiadania budynków, których zabudowa wynosi ponad 2000m2 oraz innych budowli o powierzchni dachu przekraczającej 1000m2 należy dwa razy do roku wykonywać jesienne i wiosenne przeglądy budynków.
Wszystkie działania jakie wykonujemy są zgodne z obowiązującym prawem budowlanym. Liczy się dla nas bezpieczeństwo i wysoka jaskość. Każdy przegląd budynku zakończony jest wydaniem wielostronicowego raportu ze zdjęciami, który przekazujemy w ręce klienta.
Zarówno przeglądy roczne jak i przeglądy pięcioletnie objęte są obowiązkiem według Artykułu 62 ustawy o Prawie Budowlanym.
Jeśli zależy ci na najlepszych, wiarygodnych wynikach, chętnie wykonamy dla ciebie przegląd budowlany. Jesteśmy elastyczni i umawiamy się zawsze na termin dogodny dla klienta. Jesteśmy otwarci na rozmowy. Nasza siedziba ma miejsce w Warszawie, ale działamy na terenie całego kraju, aby zapewnić usługi najwyższej jakości wszystkim klientom.

Przeglądy obiektów budowlanych pozwalają stwierdzić stan techniczny:

– Dachu
– Instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody
– Instalacji kanalizacyjnej
– Urządzeń, które zostały przymocowane do ścian i dachu
– Balkonów, balustrad i innych elementów zewnętrznych ścian

Przeglądy obiektów powinny być wykonywane także po każdym wystąpieniu czynników zewnętrznych, które mogły naruszyć konstrukcję budynku i jego elementów. Należą do nich trzęsienia ziemi, intensywne opady, powodzie oraz pożary.
Chętnie służymy radą i pomocą. Kontrole budynków oraz inne usługi wykonujemy na najwyższym poziomie. Duże doświadczenie, wiedza i współpraca z najlepszymi inżynierami zapewniają, że nasze kontrole budowlane są wiarygodne, terminowe i najlepsze w całej Polsce.

Kontrola instalacji gazowej

Przeglądy gazowe są obowiązkowe przy corocznym przeglądzie budynków. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokładnie sprawdzą podłączenie, szczelność i stan techniczny instalacji gazowych. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wykryć nieprawidłowości, które mogą stanowić zagrożenie zdrowia i życia. Po przeprowadzeniu kontroli przekazujemy protokół, w którym informujemy o terminie przeprowadzonej ekspertyzy oraz jego wynikach.

Akint to profesjonalna firma, która do swojej pracy podchodzi z niezwykłą dbałością. Liczy się dla nas przede wszystkim bezpieczeństwo oraz zadowolenie klienta. Zaufało nam już wielu ludzi, którzy przekonali się o naszej otwartości, elastyczności i terminowości w wykonywaniu przeglądów budowlanych.

menu
Najwyższej jakości usługi potwierdzone jedynym na świecie kodeksem wartości.
Witamy w świecie niepodważalnych zasad.