Ikona

Audyt energetyczny przedsiębiorstwa

Oferujemy przeprowadzenie audytu energetycznego przedsiębiorstwa zgodnie z Ustawą z 20 maja 2016 o efektywności energetycznej. Wykonujemy szczegółowe i pełne audyty energetyczne w Warszawie i całej Polsce zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Każdy wykonywany przez nas audyt jest przeprowadzony drobiazgowo i w oparciu o pełne dane, które pozyskujemy podczas wizji lokalnych w przedsiębiorstwie. Audyt wykonujemy z wykorzystaniem normy PN-EN 16247. Specjalizujemy się we współpracy z klientami sieciowymi i mamy bardzo duże doświadczenie w obsłudze rozproszonych jednostek.

Obowiązkowy audyt energetyczny przedsiębiorstwa – kompleksowe usługi

Obowiązkowy audyt energetyczny przedsiębiorstwa dotyczy wszystkich firm, które w dwóch ostatnich latach obrotowych zatrudniały średniorocznie przynajmniej 250 pracowników lub uzyskały roczny obrót netto ze sprzedaży towarów, wyrobów i usług oraz operacji finansowych przekraczający 50 milionów euro przy jednoczesnej sumie aktywów bilansu sporządzonego na koniec jednego z tych lat przekraczającej 43 miliony euro. Przeprowadza się go co 4 lata.

Audyt energetyczny przedsiębiorstwa jest procedurą, podczas której przeprowadza się szczegółowe obliczenia dotyczące proponowanych rozwiązań, mających na celu poprawę efektywności energetycznej przedsiębiorstwa. Raport audytu wyszczególnia również potencjalne obszary, w których możliwe jest ograniczenie zużytej energii.

Nasza oferta obejmuje drobiazgowy i profesjonalnie przeprowadzony audyt energetyczny przedsiębiorstwa wykonany w oparciu o rzeczywiste dane pozyskane podczas wizji lokalnych, a nie jedynie o wskaźniki. Gwarantujemy pozytywną weryfikację audytu przez Urząd Regulacji Energetyki (URE). Wykonujemy również innego rodzaju audyty, kontrole i ekspertyzy techniczne.

Działamy w całym kraju. Zapraszamy do współpracy.

Najwyższej jakości usługi potwierdzone jedynym na świecie kodeksem wartości.
Witamy w świecie niepodważalnych zasad.