Akint Design

Projektowanie 3d - tworzenie modeli i makiet

Oferujemy wykonywanie makiet w każdej skali z użyciem najnowszych technologii oraz sposobów tradycyjnych.  Prowadzimy obsługę na każdym etapie tworzenia projektu od wymodelowania całości w wersji cyfrowej po gotowy produkt. Precyzja i dokładność wykonania modelu gwarantuje użycie technologii druku 3D, która z pełną dokładnością odwzorowuje nawet najmniejsze detale. Oferujemy pełną gamie materiałów używanych do wydruku oraz szeroką palete kolorystyczną dzięki czemu jestesmy w stanie tchnąć życie w każdą makietę.

  • modelowanie 3D
  • profesjonalny wydruk 3D
  • tworzenie makiet budynków oraz przestrzeni urbanistycznych

Wizualizacje 3D

Wiedza z zakresu projektowania architektonicznego sprawia, że dobrze rozumiemy przestrzeń i potrafimy trafnie zrealizować wizje naszych klientów. Do wszystkich powierzonych nam zadań podchodzimy profesjonalnie, zwracając szczególną uwagę nie tylko na precyzyjne odwzorowanie przestrzeni, ale także na artystyczny i wizualny wymiar realizowanych projektów. Nasze wizualizacje to fotorealistyczna jakość oraz optymalny poziom estetyki.

Projekty i aranżacje wnętrz

Korzystając z posiadanej wiedzy oraz bazując na kreatywności tworzymy wyjątkowe projekty wnętrz. Unikalny charakter wynika z rzetelnej współpracy z klientem na każdym etapie projektu, każdą aranżację tworzymy w oparciu o indywidualne ustalenia z inwestorem w taki sposób, aby efekt końcowy był dostosowany do indywidualnych potrzeb. Aranżacja wnętrz to element codziennego życia człowieka, dlatego też skrupulatnie planujemy układ przestrzenny uwzględniając przeznaczenie obiektu. Oferujemy projektowanie i aranżację wnętrz mieszkalnych od stanu surowego po wykończenie pod klucz.

  • projekty wnętrz – kuchni, łazienek
  • aranżacja wnętrz biurowych

Projekty domów jednorodzinnych

Nasze projekty wyróżniają się indywidualnym i nowatorskim podejściem, który łączy w sobie funkcjonalne rozwiązania wraz z atrakcyjnym wyglądem. Wszystkie projekty domów są zaprojektowane w różnych stylach – nowoczesnym, tradycyjnym czy choćby parterowym. Każdy projekt to dla nas wyzwanie. Staramy się mu sprostać szukając indywidualnych rozwiązań, aby nasz klient mógł zamieszkać w domu jaki sobie zapragnął.

Projekty mebli

Projektujemy meble z szeroko pojętego wyposażenia domu. Tworzenie elementów wyposażenia łączy w sobie funkcję estetyczną i użytkową. Meble nie służą wyłącznie do tego, by się im przyglądać i podziwiać, mają być również funkcjonalne. Ich zdecydowana większość pochodzi ze sklepów sieciowych, przez co wiele osób zapomina o ich indywidualnym charakterze. We współczesnym świecie każdy projekt jest możliwy do wykonania, jedyną barierą jest ludzka wyobraźnia. My dobieramy meble z wyczuciem i olbrzymią starannością, każdy projekt traktujemy indywidualnie, tak aby idealnie wpasowywały się w istniejące wnętrze, jednocześnie podkreślając swój niepowtarzalny klimat.

Back to Top